پیام آیت الله نجم الدین طبسی دام ظله العالی

پیام فقیه و استاد محقق و دلباختۀ امام زمان علیه السلام ، حضرت آیت الله شیخ نجم الدین طبسی دام ظله العالی به مناسبت بزرگداشت والدة القائم ، حضرت نرجس خاتون علیها السلام

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین سیّما حجة الله فی الارضین مهدی آل محمد روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء .

احیای نام مبارک حضرت نرگس علیها السلام ، مادر گرامی حضرت بقیة الله فی الارضین ، یکی از حسنات و کارهای بزرگ در راستای احیاء شعائر اسلام و ترویج و نشر معارف و فرهنگ مهدویت است که واقعاً جای آن در ضمن مراسم بزرگداشتها و مجالس مذهبی ما خالی است. 

بسیار به جا بود که روزی را به نام این بزرگ بانو نام گذاری و در آن روز طی سخنرانیها و نشست ها و خظابه ها ، جهان را بر موقعیت و عظمت این شخصیت والا و بانوی عفت و فضیلت و جایگاه ایشان آشنا می کردیم . 

بحمدلله که امید و آرزوی دیرینۀ ما به دست عالمانی خیرخواه و ولاایتمدار و پاکباختۀ خاندان عصمت و رسالت محقق شد و با برگزاری نشست در راستای احیای جایگاه حضرت نرجس علیها السلام خدمتی بزرگ و قابل تقدیر و ستایش به فرهنگ مهدویت انجام گرفت . 

توفیقات و تأییدات برگزار کنندگان این مراسم به ویژه حضرت آیت الله سیّد حجّت ابطحی سلمه الله را از خدای منّان خواستارم. والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

نجم الدین طبسی

قم مقدس

13 رجب 1444 - 15 بهمن 1401

روز میلاد امیرالمؤمنین علیه السلام